Dufour 382 Liberty
Model 2015
3 Cabins - 2 Showers / WC
Cabin berths 6
| Cabins | 3 |
| Berths | Cabin berths 6 |
| Heads | 2 Showers /WC |
| Length Overall | 10.96 m |
| Beam | 3.85 m |
| Draft | 1.60 m |
| Engine | 40 hp |
| Fuel Capacity | 200 litres |
| Water Capacity | 360 litres |
Exterior
Interior
