Nautitech 46 with watermaker & A/C
Model 2018
3 Cabins - 3 shower / WC
Cabin berths 6 + 2
| Cabins | 3 |
| Berths | Cabin berths 6 + Saloon berths 2 |
| Heads | 3 Showers / WC |
| Length Overall | 12.09 m |
| Beam | 4.16 m |
| Draft | 1.75 m |
| Engine | 40 hp |
| Fuel Capacity | 160 litres |
| Water Capacity | 440 litres |
Exterior
Interior