Lagoon 380
Model 2014
4 Cabins - 2 showers / WC
Cabin berths 8 + Saloon berths 2
| Cabins | 3 |
| Berths | Cabin berths 6 + Saloon berths 2 |
| Heads | 2 Showers / WC |
| Length Overall | 11.73 m |
| Beam | 6.63 m |
| Draft | 1.2 m |
| Engine | 2 x 30 hp |
| Fuel Capacity | 300 litres |
| Water Capacity | 2 x 265 litres |
Exterior
Interior