Sun Odyssey 469
Model 2014
4 Cabins - 4 Showers / WC
Cabin berths 8 + Saloon berths 2
| Cabins | 4 |
| Berths | Cabin berths 8 + Saloon berths 2 |
| Heads | 4 Showers / WC |
| Length Overall | 14.05 m |
| Beam | 4.49 m |
| Draft | 1.65 m |
| Engine | 54 hp |
| Fuel Capacity | 240 litres |
| Water Capacity | 615 litres |
Exterior
Interior
