Lagoon 421
Model 2015
4 + 1 Cabins - 4 Showers / WC
Cabin berths 9 + Saloon berths 2
| Cabins | 3 |
| Berths | 6+2 |
| Heads | 2 |
| Length Overall | 14.15 m |
| Beam | 4.50 m |
| Draft | 1.95 m |
| Engine | 75 hp |
| Fuel Capacity | 250 litres |
| Water Capacity | 530 litres |
Navigation