Sun Odyssey 439
Model 2014
4 Cabins - 2 Showers / WC
Cabin berths 8 + Saloon berths 2
| Cabins | 4 |
| Berths | Cabin berths 8 + Saloon berths 2 |
| Heads | 3 Showers / WC |
| Length Overall | 14.27 m |
| Beam | 4.35 m |
| Draft | 1.73 m |
| Engine | 55 hp |
| Fuel Capacity | 210 litres |
| Water Capacity | 360 litres |
Exterior
Interior
