Sun Odyssey 349 – Bravo Kiss
Sun Odyssey 349 – Bravo Kiss
In-mast furling
3 Cabins Max 6 Pax
1
| Year | 2019 |
| Cabins | 3 |
| Berths | 8 |
| Heads | 1 |
| Length Overall | 11.75 m |
| Beam | 3.76 m |
| Draft | 1.52 m |
| Engine | 29 hp |
| Fuel Capacity | 130 litres |
| Water Capacity | 330 litres |
Exterior
Interior
