Lagoon 450 Luxe
Model 2016
4 + 2 Cabins - 4 showers / WC
Cabin berths 8 + 2 Saloon berths 2
| Cabins | 5 |
| Berths | Cabin berths 10 + Saloon berths 2 |
| Heads | 3 Showers / WC |
| Length Overall | 16.06 m |
| Beam | 4.77 m |
| Draft | 1.80 m |
| Engine | 110 hp |
| Fuel Capacity | 240 litres |
| Water Capacity | 950 litres |
Exterior
Interior