Lagoon 52
Model 2016
6 + 2 Cabins - 6 Showers / WC
Cabin berths 14
| Cabins | 5 + 1 |
| Berths | 13 |
| Heads | 3 |
| Length Overall | 17.15 m |
| Beam | 5.05 m |
| Draft | 2.20 m |
| Engine | 110 hp |
| Fuel Capacity | 500 litres |
| Water Capacity | 730 litres |
Exterior
Interior