Sun Odyssey 349
Model 2018
3 cabins - 1 Shower / WC
Cabin berths 6
| Cabins | 3 |
| Berths | 8 |
| Heads | 1 |
| Length Overall | 10.34 m |
| Beam | 3.65 m |
| Draft | 1.87 m |
| Engine | 29 hp |
| Fuel Capacity | 130 litres |
| Water Capacity | 290 litres |
Exterior
Interior