Sun Odyssey 449
Model 2018
4 Cabins - 2 Shower / WC
Cabin berths 8 + 2 single
| Cabins | 5 |
| Berths | Cabin berths 10 |
| Heads | 3 Showers / WC |
| Length Overall | 15.94m |
| Beam | 4.80m |
| Draft | 1.94m |
| Engine | 80hp |
| Fuel Capacity | 200 litres |
| Water Capacity | 440 litres |
Deck
Facilities