Helia 44
Model 2014
4 + 2 Cabins - 4 Showers / WC
Cabin berths 10
| Cabins | 3 |
| Berths | 6 |
| Heads | 2 |
| Length Overall | 12.34 m |
| Beam | 3.99 m |
| Draft | 1.55 m |
| Engine | 40 hp |
| Fuel Capacity | 220 litres |
| Water Capacity | 530 litres |
Exterior
Interior