Oceanis 45
Model 2015
Cabins 4 / WC 2
Berths 10
| Cabins | 4 |
| Berths | 10 |
| Heads | 2 |
| Length Overall | 13.85 m |
| Beam | 4.49 m |
| Draft | 2.27 m |
| Engine | 54 hp |
| Fuel Capacity | 200 litres |
| Water Capacity | 570 litres |
Exterior
Interior
