Oceanis 41.1
Model 2019
3 Cabins - 2 Showers / WC
Cabin berths 6 + Saloon berths 2
| Cabins | 5 |
| Berths | Cabin berths 10 |
| Heads | 3 Showers / WC |
| Length Overall | 14.60 m |
| Beam | 4.74 m |
| Draft | 2.15 m |
| Engine | 75 hp |
| Fuel Capacity | 400 litres |
| Water Capacity | 700 litres |
Exterior
Interior
