Lagoon 400 S2
Model 2012
4 + 2 Cabins - 4 Showers / WC
Cabin berths 10
| Cabins | 5 |
| Berths | Cabin berths 12 |
| Heads | 3 Showers / 4 WC |
| Length Overall | 16.75 m |
| Beam | 4.76 m |
| Draft | 2.02 m |
| Engine | 100 hp |
| Fuel Capacity | 280 litres |
| Water Capacity | 690 litres |
Exterior
Interior
